Bilinmezlik

Deniz Yeşilkaya. ''Mavi umuttur dediler hep Ve ben salıncağımı salladım boş Gökyüzüne Kırmızı aşktır dediler hep Ve ben en olmadık zamanlarda Elma şekeri yerdim Yeşil murattır dediler Dağların...

Responsive image
YAZAR
Deniz Yeşilkaya
DOSYA BOYUTU
6,45 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059330596

Bir Bilinmezlik kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Bilinmezlik kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Deniz Yeşilkaya tarafından yazılmıştır.


‘’Mavi umuttur dediler hepVe ben salıncağımı salladım boşGökyüzüneKırmızı aşktır dediler hepVe ben en olmadık zamanlardaElma şekeri yerdimYeşil murattır dedilerDağların gökyüzüne uzandığı yerdeAğaçlar yanıyordu kızıl alevler içindeVe ben tahterevallimde tek başımaElimde elma şekerimGökyüzüne yükselmek içinBekliyordum.’’Yaşamın bizlere sunduğu sevgi, mutluluk, sevinç, özlem gibi güzellikler kadar, yaşamımıza istesek de istemesek de dâhil olan vakitsiz, nedensiz ve de çaresiz anları kendi üslubu ile anlatmaya çalışması, ülkemizin bir köşesine sizi davet edip oradan alıp karanlıkta döngüler içinde gezdirip bir tiyatro sahnesinden,İstanbul’un yüzlerini izletmesi belki de “Bilinmezlik” şiiri gibi, kim bilebilir ki?Genç yaşının verdiği tüm duyguları ilk şiir kitabı ile dile getirip bizlere de okuma şansı vermesi, Deniz’i cesaretlendirip sonraki kitapları için de adım atmasına neden olacağını düşünüyorum.-Caner TEMİZ- (Tanıtım Bülteninden)   


En yeni Bilinmezlik ile ilgili kitap alıntılarını, yazar sözlerini, 1k okurlarının kitaplardan, yazarlardan yaptıkları etkileyici alıntıları inceleyebileceğiniz sayfa. Bilinmezlik bir süre sonra insanı esir ediyor.