Dolunay Etkisi

Dolunayının insan sağlığı üzerindeki etkisi. Fiziksel ve zihinsel açıdan sağlıklı insanlar pratikteGöksel cismin etkisini hissetmeyin. Ek olarak, dolunay yaratıcı kişiliği güçlü bir şekilde etkiler.

Responsive image
YAZAR
Sedef Can
DOSYA BOYUTU
5,74 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052870143

PDF formatında Dolunay Etkisi. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Dolunay Etkisi kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Ölümün nasıl bir şey olduğunu hiç düşünmemiştim. Ya da sonumun yeni bir başlangıç olacağını… Bu bana görkemli bir şekilde takdim edilen parlak bir elmastı. Ölüm bir nefes kadar yakındı. Damarlarımda akan ılık bir kan, bileklerimde atan nabız ve göz bebeğim kadar yakındı. Ölümü tam olarak tarif edemezdim. Soğuk ve huzurluydu. Sağır edici bir sessizlik gibi ya da acı verici bir dinginlik. Attığım her adımda, kalbimin her atışında benimleydi. Vücudumdaki bütün hücreye yayılan uyuşturucu bir zehir gibiydi. Ölüm sonsuzluk değildi. Dipsiz bucaksız karanlık değildi. Sonsuza dek süren bir sessizlik değildi. Ölüm bir yok oluş değildi. Yeni bir başlangıç, yeni bir varoluştu. (Tanıtım bülteninden)   


Yani bu Dolunay bir yanıyla bize açıkları gösterirken, diğer yanıyla açık kalan o zayıflıkları sarmamızı, onarmamızı sağlıyor. Burçlara göre Dolunay'ın etkilerine gelince: Koç Burcu