Yetim Kraliçe 2-Ayna Kral

Kar kraliçesi: prensesi kurtarmak 2 (Snow queen: save princess 2): Prens Hans Kraliçe Elsa zarar verdi, ve o Prenses Anne, dolaylı bunu kaçırmaya karar verdi.

Responsive image
YAZAR
Jodi Meadows
DOSYA BOYUTU
2,56 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786050947052

Yetim Kraliçe 2-Ayna Kral harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Jodi Meadows. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Jodi Meadows'den Yetim Kraliçe 2-Ayna Kral kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Wilhelmina’nın hikâyesi tüm hızıyla sarpa sardı.  Arkadaşları ona sırtını döndü. Felaket sırasında kimliği açığa çıkınca, Indigo Krallığı Wilhelmina’yı esir aldı. Balık Kartalları’nın lideri olabilecek en kötü anda ortaya çıkınca, Wil’e Kara Bıçak olmaktan başka seçenek kalmadı. Sihri kontrol edilemez bir hal aldı. Tılsımlı topraklarda kendini koruması için yönlendirdiği bir tılsım bulutu daha sonra kendi başına cisim kazandı. Artık tılsımdan yapılmış, yaşayan bir çocuk var; yıkıcı ve ölümcül, onun için her şeyi yapabilecek bir varlık. Kalbi paramparça. Tahta çıkmaya hazır olsa da kendini kraliçe ilan etmesi, savaş çıkması demek. İstediği ile doğru olanı yapma arasında sıkışıp kalan Wilhelmina, sonunda tahtın o kadar da önemli olmadığına karar veriyor. Indigo Krallığı’nın köylerini şimdiden yok etmeye başlamış olan tılsımı kontrol edemezse, yakında yönetecek toprak kalmayacak çünkü… Wilhelmina’nın sokaklardaki yetim bir suçludan sihir güçleri olan bir kraliçeye doğru nefes kesici, cesur yolculuğu, Yetim Kraliçe’nin ardından Ayna Kral’la sona eriyor. (Tanıtım Bülteninden)   


Kral ve Kraliçe oyunlarımız da karlar ülkesi prensesi Anna ve sevgilisi Kristoff bir baloya davetli ve Copyright © 2019 Oyun Skor Oyna - Kral Oyun Online Ücretsiz Flash Oyunlar - Tüm hakları saklıdır.