Yüreğine İyi Bak

Yüreğine İyi Bak en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Yüreğine İyi Bak satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! (Tanıtım Bülteninden). Kitap Adı: Yüreğine İyi Bak.

Responsive image
YAZAR
Yusuf Özer
DOSYA BOYUTU
3,86 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059530262

PDF formatında Yüreğine İyi Bak. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Yüreğine İyi Bak kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Acıdır seni olgunlaştıran, harmanlayan, pişiren. Sofrandaki çorbanda tuz, ömründe acı olmazsa olmazdır. Acı ile yoğurulur insanın sabrı, acıdır seni hayata hazırlayan. Hiçbir durgun nehir, yatağındaki taşlara çarpmadan durulmaz ve hiçbir yağmur, bulutun gazabından kurtulmaz. Her inişin bir çıkışı vardır unutma, her acının mutlak bir sonu vardır. Acı tevekkülün silahıdır. Acını sabrın ile yoğur. Şayet bu hamur senin ömrünün ana harcıdır. (Tanıtım Bülteninden)   


Yüreğime İyi bak. 343 likes. öyle bir canım diyosun ki,canımı alıyosun.... AboutSee All. Contact Yüreğime İyi bak on Messenger. Dancer. Page TransparencySee More.