Aşkın Öyküsü

Bazen yalnız kaldığında, onu hala sevdiğini hissedince, ağlama nöbetleri geçiriyor, aşkın yerini, en az onun kadar yoğun bir duygu olan nefretin alması için dua ediyordu.

Responsive image
YAZAR
Şükrü Çiğdem
DOSYA BOYUTU
9,85 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052968505

Aşkın Öyküsü harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Şükrü Çiğdem. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Şükrü Çiğdem'den Aşkın Öyküsü kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Aşkın Saati YokturAn gelir bir çıkmaza girerizİlk bakışı başka olur bilinmeyen sevdanınGöz göze gelindiğinde kaçınılmaz hal alırBir heyecan sarar derinlerden insanıO ilk umut ilk tanışma heyecanıBu bir efsane mi yoksa masal mıEski hayal aleminde yaşanan…Çalınır durur her şarkıda bir anıBüyür gözlerde manası hür bakışlarınBir el durdurur birden geçen zamanıSanki hiç gelmeyecek bir şeydir yarın…Gitgide o dönülmez yere gelinirOrada başlar saltanatı ellerinGöz göze aşk dolu şarkılar söylenirO yerde kokusu başkadır güllerinHer yerimiz bir başka nabız vururYürekler kafesine sığmaz olur… (Tanıtım Bülteninden)  


Aşkın Öyküsü 26,35 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Şiir fiyatı Kitap kategorisinde. Ayrıntılar. Aşkın Saati Yoktur. An gelir bir çıkmaza gireriz. İlk bakışı başka olur bilinmeyen sevdanın.