Bu Aralar Gelsen

İrfan Gürkan Çelebi. Gözlerimden damla damla aşk süzülürken... Düşecek avuçlarının içinden başka yer bulamazlar sanıyordum! Oysa tek tek yalnızlığa birikiyorlar şimdi... Bir bir sessizliğe yazılıyorlar.

Responsive image
YAZAR
İrfan Gürkan Çelebi
DOSYA BOYUTU
2,84 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786051832753

Bu Aralar Gelsen harika bir kitap. Bu kitabın yazarı İrfan Gürkan Çelebi. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve İrfan Gürkan Çelebi'den Bu Aralar Gelsen kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Gözlerimden damla damla aşk süzülürken...Düşecek avuçlarının içinden başka yer bulamazlar sanıyordum!Oysa tek tek yalnızlığa birikiyorlar şimdi...Bir bir sessizliğe yazılıyorlar.“Senin parmağın kanasa benim canım acır!” sözlerin geliyor aklıma...Kalbime doğru gidiyor elim...“Ya-lan-mış... Ya-lan-mış...” diye attığını fark ediyorum.İnanmak gelmiyor içimden!Ben aşk’a inanmayı seçiyorum... Bir kuş uçuyor Bir çiçek dalından kopuyor Bir çakıl taşı denizde sekiyor Ben sensin sanıyorum Millet beni deli sanıyor Bu aralar gelsen hiç fena olmaz(Tanıtım Bülteninden)   


Beklemeyi ve özlemi anlatan çok şiir okudum;sık sık da yazmaya çalıştım.Ama bu öyle bir şiir ki bütün duyguları içinde barındırıyor;özlemi,beklemeyi,umut etmeyi,sabretmeyi,melankolikliği...