Mutluluk Onay Belgesi

Fatma Barbarosoğlu. ''Bura''da kimse yok mu ! Öteki, beriki, biz, siz, onlar, hepimiz ''ora'' dayız. Mutluluğunu öfkesini başkalarına onaylatmaya kalkan herkes, ''bura'' yı terk edip...

Responsive image
YAZAR
Fatma Barbarosoğlu
DOSYA BOYUTU
3,73 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9789759969455

Bir Mutluluk Onay Belgesi kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Mutluluk Onay Belgesi kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Fatma Barbarosoğlu tarafından yazılmıştır.


‘’Bura’’da kimse yok mu ! Öteki, beriki, biz, siz, onlar, hepimiz ‘’ora’’ dayız. Mutluluğunu / öfkesini başkalarına onaylatmaya kalkan herkes,‘’bura’’ yı terk edip, bir başkası olarak ‘’ora’’ya, sanal aleme iltica ediyor. İnsanoğlu, 19.yüzyılın teknolojisine uzuvlarını kaptırdı.21.yüzyılınteknolojisine ise duygularını ve benliğini kaptırıyor. Dünya başkalaşıyor, değişiyor.Gündelik hayatın dijital kültüre yaslanandeğişimini, öyküler üzerinden idrak etmek isteyenler için:Her günü bir ölçek Mutluluk Onay Belgesi. Fatma Barbarosoğlu’nun kaleminden ‘’Sanal Cumhuriyet’in yalnızvatandaşlarını okumak, kalbinize, aklınıza, fikrinize iyi gelecek. (Tanıtım Bülteninden)   


Günseli Zeynep KALINDAMAR Güntekin ONAY Mutluluk onay belgesi. On beş dakikadır kasanın önünde bekliyorum.