Bunları Ben de Bilmiyordum

Sivas mitinginde Nuri Demirağ'ın çalışmalarından bahseden Başbakan Erdoğan, "Bunları ben de bilmiyordum. Çalışma yaparken öğrendim." dedi. Bildir.

Responsive image
YAZAR
Aysel Güneşli Çobanoğlu
DOSYA BOYUTU
9,15 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786056781223

Bunları Ben de Bilmiyordum harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Aysel Güneşli Çobanoğlu. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Aysel Güneşli Çobanoğlu'den Bunları Ben de Bilmiyordum kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Bunları Ben de Bilmiyordum, sadece bir anı kitabı değil, pedagoji, deneyim paylaşma, görme, algılama ve bakma biçiminin de anlatısıdır.Elinizdeki kitap, bir okul öncesi öğretmeninin kasabalarda, gecekondularda ve de kentlerde geçen hikâyesi değildir.Aysel öğretmenin kitabı, hayatlarını ideallerine koşut yaşayan iyi ve güzel insanların da hikâyesidir.Aysel öğretmenin yer yer gülümseten yer yer insanın içini burkan -Kalın giyindiğimde vurulduğunda acımıyor.- gibi mesleki tecrübelerini paylaştığı, anılarını naklettiği kitap, içten ve naif bir edayla hayattan öğrenmenin, biriktirmenin, yaşam boyu öğrenmenin ve yenilenmenin timsali anılarını aktarıyor.Anılarını içerden, çocukların omuz hizasından, gözleri ile parmaklarının gökteki kuşu, yerdeki karıncayı işaret ettiği yerden anlatıyor. Bu yüzden onca yılın birikimini, insan sevgisini, çocuk aklı ve yüreğinin güzelliğiyle bezeniyor. Aysel öğretmenin öğrencileri bu kitapta sizinle göz teması kuruyor, anneleri için saksıya çiçek ekiyor. Bir sesi çıkarmanın, lolipop yalamanın ne denli büyük bir aşama olduğunun hazzını yaşatıyor size.Aysel öğretmen, hayatı çocuklar için güzelleştirmek için çalışanlardan. Anılarına çok sevdiği mesleğine başladığı 1970’lerden başlasa de aslında çantası, bir müzik enstrümanı ve umut ilkesiyle köy yollarına düşen öğretmenlerin soyundan.Dileriz ki, eğitim tarihimizde bu tür paylaşım, aktarım kitapları çoğalsın. Öğretmenler, anne ve babalar deneyimlerini, yaşadıkları güçlükleri ve Başetme stratejilerini aktarsınlar. Anlamak ve anlaşılmak sıklıkla hayatı değiştirir, bizleri yeniler. İşte Aysel öğretmen bunu anlatıyor kitabında…Mahmut Yılmaz(Tanıtım Bülteninden)   


en uygun Bunları Ben De Bilmiyordum fiyatlarını tek adreste bul tıkla en ucuzunu satın al.Tüm anı seyahatname kitapları modellerini incele.Bumudur.com sizin için piyasadaki tüm fiyatları karşılaştırdı.